מסלול קבלן עד מפתח

ל"סגול" כ- קבלן המפתח אחריות רבה ותפקידים מגוונים , אך העיקר: אחריות על ביצוע עבודת הבניה מתחילתה (בניית השלד) ועד סופה (מסירת המפתח ללקוח).

אחריות על כל צוות קבלני המשנה אשר לוקחים חלק בבניה, כגון: שלד, חשמל, אינסטלציה, איטום, טיח, ריצוף, דלתות, אלומיניום, נגרות, גבס וצבע וכו'

עבודה בשיתוף פעולה מול האדריכל והמהנדס (קונסטרוקטור). קבלת תכניות הבניה, ובחינת התאמות לפי המצב בשטח בתיאום מלא עם הלקוחות.

הכנת המגרש לבניה. ניהול וביצוע: מדידת השטח, עבודות הריסה ופינוי (אם נדרש), מילוי או פינוי עפר, בדיקת גישתם של כלים כבדים, אספקת מים וחשמל רציפה לאתר הבניה וביצוע גידור, תיחום ושילוט הנדרשים באתר הבניה.

כל עבודות הבניה מבוצעות באופן יסודי בעזרת כוח אדם מוכשר ומנוסה, בכל פרויקט יש מנהל עבודה אשר מפקח על איכות העבודה ועל עמידת העובדים בנהלי האיכות ולוח הזמנים. כל משך ביצוע עבודות הבניה קיים שיתוף פעולה עם המהנדס והאדריכל הלוקחים חלק בפרויקט ומזומנים לביקורת וחוות דעת על בסיס שותף.

מתן פתרון לכל בעיה אשר תופיע במהלך הבניה, ומתן מענה על כל שאלה אשר תהיה ללקוח, תוך הבעת שקיפות וכנות.

כרמיאל 2017

פרויקט הדגל – פנינת השחף, במכוש… 8 דו משפחתיים על מגרש של כ-350 מ"ר ליחידה בסטנדרט נדיר. יזמות -> תכנון -> ביצוע עד למפתח!

שורשים 2020

בית מהמם בשורשים! 250 מ"ר בנוי על מגרש של חצי דונם, בית מודרני שתוכנן בו כל פרט ופרט.

גילון 2019

בית פרטי על מגרש של חצי דונם בנוף גלילי. עמידה מלאה בלוחות הזמנים. ביצוע ותיאום עד לפרטים הקטנים.

כרמיאל 2018

תיאום קבלנים, במגרש של 1 דונם בכרמיאל, ליווי צמוד… עד המפתח